BezpiecznaCiaza112023

Mamusiowo;)

11 lata 10 miesiąc temu #376031 przez Agusiak
Witaj Magda :)
Gratuluję córeczek, ja mam roczną Paulinkę i póki co siedzę w domu co czasami mnie dołuje, zwłaszcza, że nie mam pracy, ale przez zdecydowaną większość czasu jest cudownie chociaż bywa też ciężko, szczególnie że straszny ze mnie nerwus :P :P :blink:
Mężuś pracuje cały tydzień i często w soboty i chciałabym jakoś go nieco odciążyć i dołożyć się do rodzinnego budżetu ale wiadomo jak jest z pracą.

Pozdrawiam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376159 przez madziorek103
Witaj AGUSIAK! ja rowniez chcialabym pojsc do pracy i odciazyc finansowomeza no ale niestety dopiero jak podchowamy dziewczynki to dopiero bede mogla pojsc do pracy lub wyjechac za granice-to juz predzej... :huh: ale ogolnie przy dwoijce malych dzieci nie jest kolorowo ale takie uroki maciezynstwa za to daja ogrom radosci:)
Pozdrawiam i mam nadzieje ze watek sie rozwinie!

ZAPORASZAM KOLEJNE MAMUSIE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376258 przez Agusiak
madziorek my też coraz częściej myślimy żeby wyjechać za granicę ale poczekamy aż Paulinka będzie nieco starsza. Najpierw wyjechałby mąż i potem nas do siebie ściągnął. Pewnie jak przyjdzie co do czego to będę strasznie wystrachana, ale marzy nam się rodzeństwo dla córci a tu w kraju będzie podejrzewam nam ciężko.
Ale trzeba być dobrej myśli :)

To ja również czekam na kolejne mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376289 przez emma
a czemu musicie wyjezdzac za praca z Polski? pensje wiadomo sa u nas niewysokie, ale koszty zycia tez nizsze. nie chciecie szukac niczego tutaj?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376324 przez stenka
Cześć dziewczyny, chciałabym się dołączyć jeśli można
jako kolejna mama siedząca w domku :)
Też mysle że w Polsce to w Polsce, jak sie chce zarobić można , naprawdę
Sama dorabiam sobie na 2 sposoby siedząc w domku z dzieciakami i jest ok - daję radę i chętnie podpowiem co i jak robię, może sie sprawdzi i u Was

nie uciekajcie Dziewczyny, tam na wyjeździe też często jest nieciekawie
a szczególnie nie rozdzielajcie sie ze swoimi mężami :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376424 przez emma
stenka napisał:

nie uciekajcie Dziewczyny, tam na wyjeździe też często jest nieciekawie
a szczególnie nie rozdzielajcie sie ze swoimi mężami :ohmy:


popieram! :laugh:
ja pracuje wlasciwie od matury i jakos nigdy nie narzekalam, a prace mialam naprawde rozne, jak i stawki, pamietam jak tyralam kiedys za 3,5 zl za godzine i z kolegami z pracy czekalismy z utesknieniem na wejscie Polski do UE, bo wtedy najnizsza stawka miala skoczyc do 4 zl ;). a prace za granica tez przerabialam i w sumie ciesze sie, bo teraz nikt nie wmowi mi, ze u nas jest zle, a tam lepiej. wszedzie lepiej, gdzie nas nie ma ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376528 przez Agusiak
witaj stenka :)

dziewczyny wiem że macie rację z tym wyjazdem za granice i pewnie u nas tylko na gadaniu się skończy. Też uważam, że nie warto rozdzielać się z mężem bo to różnie może się skończyć. Na szczęście mój mąż też nie chce jechać bez nas ale tak czasem po prostu sobie myślimy i rozmawiamy. Wiem, że za granicą też nie jest różowo, mam rodzinę i znajomych w różnych miejscach na świecie to czasem się żalą, ale wracać do Polski nie chcą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376555 przez madziorek103
witaj stenka witaj emma!:)

Oj co do tematu zarobkow...to powiem Wam na moim przykladzie ze troche ciezko jest no ale trudno jakos trzeba isc do przodu..mam nadzieje ze nei bedziemy musieli wyjezdzac no ale to sie jeszcze zobaczy.... ;)


stenkanapisz mi kochana jak orpocz opieki nad dzieciaczkami i domem jaka masz prace dodatkowa???jestem ciekawa:) :silly:

A jak u Was kobietki z czasem dla siebie? np. wyjscie samej na spacer sport lub inne przyjemnosci??


Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376602 przez Agusiak
hej dziewczyny :)

madziorek u mnie nie ma problemu z czasem tylko dla mnie bo mąż bardzo chętnie zawsze zajmuję się mała, bierze ją na spacer żebym ja mogła zrobić coś tylko dla siebie.
Są jeszcze dziadkowie którzy także chętnie wezmę małą choćby na cały dzień :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #377201 przez anuskka
hej dziewczynki. ja wlasnie zrezygnowalam z pracy,zeby zajac sie moja malenka coreczka. to byla ciezka decyzja ,bo mieszkam za granica i musialam udowodnic,ze my ze wschodu dorownujemy wyksztalceniem i umiejetnosciami "tubylcom". Od paru lat pracowalam w swoim zawodzie-a teraz wraz z postepujacym kryzysem moze mi byc ciezko o podobna posade. Ale zdecydowalam sie ,bo oddanie niespelna czteromiesiecznego malenstwa do zlobka oprocz tego,ze szarpneloby mocno po kieszeni ,sprawiloby mi ogromny bol.Moze z czasem sprobuje dorobic sobie w domku...

wiec witam i chetnie poplotkuje z innymi "mamami na pelnym etacie". Dodam ze oprocz malenstwa posiadam na stanie dwoje nastolatkow. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377926 przez Agusiak
Kochane witajcie :)

Witaj anuskka :)

My z Paulinką męczymy się z katarem, dopadło nas obie :(
To przez tą pogodę, raz ciepło a za chwilę zimny wiatr :angry:

Pozdrawiamy Was wszystkie i napiszcie co u Was? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377944 przez madziorek103
anuskkawitaj kochana!! :laugh:

Agusiak wspolczuje katarku u malej..ja mam za to koncowke podwojnego..potrojnego kataru w tym samym momencie nas trzy wzielo starsza corka gorzej przeszla ale dajemy rade mnie puscilo a 2 miesieczna coreczke jeszcze cosik zalega ale jest o wiele lepiej...no fakt pogoda jest tragiczna!! :ohmy:

A ja Wam mina weekend?

Buziaczki dziewczynki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377961 przez anuskka
Współczuję katarkow i dzieci. Ja już wolę sama źle się czuć, niż żeby to spotkało któreś z dzieciaków. I właśnie sezon alergiczny spowodował u mnie atak astmy i od psru dni mecze sie i inhaluje na zmianę. Weekend fajny. Mieszkam w Hiszpanii i właśnie ich drużyna gra e Eurocopa. Ale cisza na ulicach.

Madziorek jak sobie radzisz z dwójka takich malotek? Między moimi starszymi jest półtora roku różnicy i pamiętam,że ogarnąć nieraz co każde z nich robi w danej chwili to ekwilibrystyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378558 przez madziorek103
Anuskkaoj i Ja tobie wspolczuje!!!Ja tez astmatyk alergik..moja starsza 2 letnia cora na poczatku wiosny lapala alergie..ale to nie tylko genetycznie to juz po prostu bedzie plaga poniewaz prawie kazde dziecko i co 3-4 dorosly juz jest alergikiem...wiec za niedlugo juz prawie kazdy bedzie sie zmagal z alergia.... :angry: miedzy moimi jest prawie dwa lata roznicy...Oliwka jest z 24.04.2010 a Jula 04.04.2012 :blink: powiem szczerze ze pierwszy miesiac byl okropny po porodzie pare dni juz musialam sama zostac z dziewczynkami i ze wszystkimi obowiazkami na glowie...maz jak wraca z pracy oczywiscie mi pomaga :)po miesiacu od porodu zaczelam slabnac krecilo mi sie w glowie i wogole z calego tego wysilku jak i meczarniach porodowych...a moja Oliwa to od urodznia byla bardzo zywa i taka jest do teraz ma swoje sciezki sama chce wszystko robic zaczela chodzic jak miala 10 miesiacy szybko zaczela mowic poza tym ze wszystkim od poczatku byla do przodu od swoich rowiesnikow nie ma chwili zeby usiedziala na miejscu a jak wyjdzie na plac zabaw to dopiero Armagedon wyprawia dlatego wole zeby chodzila z mezem jak narazie bo jeszcze macica daje o sobie znac i mnie jeszcze boli-do tego czasu!! brzuszkow tez za bardzo nie moge robic no ale coz...musze przecierpiec jeszcze...
Co do EURO to wczoraj bylam za Hiszpania! :lol:

Buziaki

KOBIETKI PISZCIE!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378691 przez Agusiak
hej mamusie :)

dziewczynki współczuję Wam astmy :(
Ja również jestem alergikiem, dopadło mnie jakoś na początku szkoły średniej, ale tak jak pisze madziorek niedługo większość populacji to pewnie alergicy będą bo ta choroba cywilizacyjna zaczyna się co raz bardziej panoszyć.

anuskka i jak Ci się mieszka w Hiszpanii? :)
Ja byłam tam tylko raz, dawno temu na wakacjach z rodzicami, ale bardzo mi się podobało.
Ja także wczoraj kibicowałam Hiszpanom :)

madziorek to musisz mieć teraz w domku bardzo wesoło :)
Ja czasem nie daję rady z moim jednym urwisem i trudno jest mi sobie wyobrazić posiadanie dwójki takich maluchów :silly:
Między mną a siostrą jest 1,5 roku różnicy i z opowiadań mamy wiem ile to roboty :blink:
Dobrze, że mąż Ci pomaga i zabiera starszą córcię na plac zabaw.

My nadal walczymy z katarem ale mam nadzieję, że niedługo sobie pójdzie.

Buziaki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl